product

Jana Bártíková, Získám dobrou práci


Jana Bártíková, Získám dobrou práci JANA BÁRTÍKOVÁPrůvodce na cestě k dobré práciPředává svým klientům to, co se naučila za 15 let praxe, kdy vybírala lidi do svých týmů. Rukama jí prošlo více než 3 000 životopisů, vedla stovky pohovorů, přijala stovky uchazečů.Je autorkou 6 ebooků, 3 on-line programů a vede webináře, semináře a osobní konzultace. Jejími programy prošlo za 2 roky už přes 10 000 lidí. Jedním z jejích projektů je ZÍSKÁM DOBROU PRÁCI. Pomáhá v něm lidem zjistit, co chtějí dělat a proč, objevit vlastní hodnotu a získat velmi rychle práci, která je bude bavit a naplňovat.


Popis

JANA BÁRTÍKOVÁ

Průvodce na cestě k dobré práci

Předává svým klientům to, co se naučila za 15 let praxe, kdy vybírala lidi do svých týmů. Rukama jí prošlo více než 3 000 životopisů, vedla stovky pohovorů, přijala stovky uchazečů.

Je autorkou 6 ebooků, 3 on-line programů a vede webináře, semináře a osobní konzultace. Jejími programy prošlo za 2 roky už přes 10 000 lidí.

Jedním z jejích projektů je ZÍSKÁM DOBROU PRÁCI. Pomáhá v něm lidem zjistit, co chtějí dělat a proč, objevit vlastní hodnotu a získat velmi rychle práci, která je bude bavit a naplňovat.

Produkty autora: Jana Bártíková, Získám dobrou práci

Ebook: Jak získat dobrou práci rychleji

100.0%
Ebook obsahuje ucelený a praktický návod, jak krok za krokem projít celým …

Ebook: Objevte v sobě svůj diamant

100.0%
OBJEVTE V SOBĚ SVOJI JEDINEČNOU HODNOTU!. Jste jedineční. Vaše hodnota je …

On-line workshop: UKAŽTE SVOJI HODNOTU

0.0%
Zvu vás na on-line workshop . UKAŽTE SVOJI HODNOTU. ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ ve středu 19 …